Info                                                     

Klassikalised ripsmepikendused

Kunstripsmed kinnitatakse naturaalsetega ühe kaupa, umbes 0,20 mm kaugusele nahapinnast, sest siis ei takista need päris ripsmete loomulikku kasvu. Ühendamine toimub kvaaliteetse molekulaarliimi abil, mis tagab vastupidavuse ja garaanteerib naturaalsete ripsmete loomulikku uuenemistsükli. Protseduur kestab 1,5 tundi ja on täiesti valutu ja tervisele ohutu.

Kaua püsivad ripsmepikendused

Loomulike ripsmete elueaks on umbes kolm kuud. Koos loomulike ripsmete vaheldumisega langevad välja ka nende külge kinnitatud ripsmepikendused. Et säilitada pikendatud ripsmete ilu võimalikult kaua, peaks käima 2-3 nädala möödudes meistri juures hoolduses. Hooldus kestab 60-90 min...sõltuvalt ripsmte tüübist ja seisukorrast.

Volüümripsmed

Volüümripsmepikendused on uus tehnoloogia, millega erinevalt klassikalistest ripsmepikendustest, kinnitatakse ripsmetele 2-7 imeõhukest karva, millest tehnik valmistab lehviku. Tulemuseks on seega kordades tihedamad, tumedamad ja täiuslikumad ripsmed. Volüüm ripsmekarv on 0,05-0,07 läbimõõduga on kerge ja sama diameetriga nagu seda on inimeseenda karv, seega ei riku volüümripsmepikendused oma ripsmeid. Volüümripsmeid kasutades saame luua ka väga loomulikku tulemust.

Protseduuri kestvus keskmiselt 2h ning keskmisest volüümikama tulemuse saamiseks tuleks varuda rohkem aega.

 

Hammaste looduslik fotovalgendus

Kuidas toimib

100% looduslik geel kantakse puhastatud hammastele ja suunatakse peale LED valgus. LED valgus aitab kiirendada valgendavat protseduuri. Valguse ja geeli kokkupuutel tekib reaksioon kus plekid hammastel purunevad/lõhenevad. Mille käigus keemiliselt aktiivne molekul mis lagundab hambaemailis olevad orgaanilised molekulid, ning hammas muutub heledamaks. Peale 15 min valguse all olemist eemaldab tehnik vatiga esimese kihi geelist ja nii kokku kolm korda. Nii saamegi ilusad ja valged hambad, ilma neid kahjustamata, kiht-kihi haaval valgeks. Iga peale pandud geeli kihti eemaldab järgmise kihi plekke.

Hammaste tumenemise põhjused

Hammaste värvi tumenemist põhjustavad parkaineid sisaldavad toiduained. Näiteks mustsõstrad, punane vein, must kohv, ja tee või rauapreparaadid. Üsna tavaline hammaste tumedamaks muutumise põhjus on suitsetamine. Ka vanuse kasvades muutuvad hambad tumedamaks, sest hambavaaba kiht kulub ja allolev tumedam hambaluu tuleb rohkem nähtavale. Lisaks muutub hammas vähem läbipaistvaks ja vähem valgust peegeldavaks. Üldiselt üle 45 aastastel inimestel hambad enam ei valgendu loodusliku geeliga. Mida nooremad on hambad seda paremini valgenduvad. 

Plommid, täidised, kroonid

Kõige tihemini küsitav küsimus "kas plommid valgenduvad" -JAH plomm mida ei ole enne valgendatud valgendub ilusti , kuid on olemas 3 eri sorti plomme, ühed on need mis valgenduvad kohe, teised on need mis tõmbuvad tunni jooksul heledaks, kuid 5% plommidest ei valgendu üldse. Kroonid ja tehishambad ei valgendu. Kui on teada, et klient paneb endale krooni või tehishamba, tuleks enne käia hambaid valgendamas, et siis saaks kroon sama värvi teha, kuid alati tuleb kliendile mainida, et valgendav efekt püsib vähem kui kroon, ehk siis tasubki käia 1x aastas hambaid valgendamas. Ka juureravitud ja värvi muutnud hammaste ainult pealispidine valgendamine võib osutuda ebapiisavaks.

Valgendav efekt kestab vähemasti 6 kuud ning õigel hooldusel, kuni 2 aastat. Õige hooldamine 48 tundi peale protseduuri mitte tarbida kohvi, teed, punast veini, värvilisi sööke(mustikad, peet, karri toit), mitte teha suitsu. 

Kui kliendil on hambastruktuur mis ei valgendu, ei saa tehnik garanteerida rohkem kui 2-4 tooni valgemaid hambaid.